درباره ما – شرکت آتش نشانی لیدوما

شرکت مهندسی لیدوما بر پایه اندیشه ای نو و با هدف ارتقای سطح ایمنی در جهت بهبود کیفیت زندگی بنیان گردیده است.

این شرکت جهت بالابردن کیفیت خدمات ارائه شده موفق به دریافت تائیدیه استاندار از سازمان ایمنی و آتش نشانی و مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی شده و با استفاده از تجربه متخصصان خود توانسته است در صنعت ایمن سازی ساختمان پیشگام بوده و رضایت کارفرمایان محترم را جلب نماید.

تاریخچه شرکت آتش نشانی لیدوما

شرکت لیدوما با سابقه طولانی در زمینه تجهیزات ایمنی، خدمات، تهیه و تولید تجهیزات ایمنی، تأمین و تولید وسایل و تجهیزات آتش نشانی، امکانات مشاوره آتش نشانی تخصصی تهیه وتنظیم کرده است.

علاوه بر زمینه های ذکر شده و بسیاری از حوزه های دیگر خدمات قابل  توجهی را به سازمانها و مؤسسات و شرکتهای متعدد ارائه می دهد. امروزه از سیستم های اعلام و اطفاء حریق به طور گسترده در ساختمان ها، اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود.

این مجموعه بدین منظوردر رابطه با فروش و نصب سیستم های اعلام و اطفاء حریق از سال 1392 فعالیت خود را با کادری مجرب آغازه نموده است.

انواع سیستم های اعلام حریق چه ویژگی هایی دارند؟

شرکت لیدوما بر پایه اندیشه ای نو و با هدف ارتقای سطح ایمنی تاسیس شده است. فعالیت این شرکت هم اکنون مشتمل سه دفتر در تهران که دفتر مرکزی در زمینه مشاوره و طراحی و نظارت ساختمان ها و دفتر دوم در خصوص فروش و پشتیبانی درب های ضد حریق و دفتر سوم به صورت تخصصی در خصوص اجرا و فروش جنس های مورد نیاز سیستم های آتش نشانی فعالیت دارد.

همچنین کارخانه تولیدی درب ضد حریق این شرکت مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع واقع در شهرک نصیرآباد تهران مشغول فعالیت می باشد. این شرکت در راستای بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده موفق به دریافت تاییدیه استاندارد از سازمان ایمنی و آتش نشانی و مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی شده و با استفاده از تجربه متخصصان خود توانسته است در صنعت ایمن سازی ساختمان پیشگام بوده و رضایت کارفرمایان محترم را جلب نماید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه